Pokyny

Systém závodu

Časový limit je buď 12 hodin nebo 6 hodin, s tím, že poslední průběh je potřeba stihnout před časovým limitem (tzn., že do posledního kola tě pustíme klidně 1 sekundu před koncem limitu). Záleží na počtu zdolaných okruhů, při stejném počtu okruhů rozhoduje čas v cíli.

Pořadí proběhnutí prvních tří okruhů po startu si určí sám závodník (tým), po prvním proběhnutí všech tří okruhů je pořadí již pevně dané a to Lichnice, Bučina, Kubíkovy Duby, atd.

V týmech se musí členové střídat v určeném pořadí, což bude odlišeno na startovním čísle. Při prezentaci je tedy nutné uvést pořadí běžců v týmu. Pokud se člen týmu zraní nebo z jakéhokoli důvodu nemůže pokračovat, můžou zbývající členové dokončit bez něj. Do výsledkové listiny bude tým zařazen pokud každý člen uběhne alespoň jeden okruh.

Ten, kdo si netroufne na hlavní závod, bude mít možnost si zkusit závod na jednom okruhu. Okruh na kterém se bude závodit, vylosujeme před startem.

Zázemí

Pro všechny registrované závodníky bude k dispozici zázemí bývalé školy a krytá terasa v sousedství. Po závodě zde budete mít možnost přespat ve vlastním stanu nebo na karimatce ve škole.

Parkování je zajištěno na vyhrazeném parkovišti u školy - dbejte pokynů pořadetelů, je zákaz parkování kdekoli jinde, místa bude dost.

Občerstvení

Občerstvení během závodu bude k dispozici v centru závodu u školy, tedy na každém průběhu do dalšího kola.

K dispozici bude voda, Iontový nápoj, banán, tyčinky, rozinky, sůl, chleba se škvarkama, atd., atd.

Značení trasy

Trasy budou značeny fáborky, směrovými cedulemi a odrazky.

Povinná výbava

Pro dlouhou trasu čelovka. Pro obě trasy mobilní telefon, startovní číslo a dobrá nálada :)

Doporučená výbava: dobré trailové boty